KONZULTUJTE SPECIALISTU: 0356 228 228
EXTRA KONTAKT PŘIHLÁŠENÍ menu

IK Multimedia

IK Multimedia si původně dala za cíl pomoci lidem, kteří poslouchají, vytvářejí nebo hrají hudbu, s novou generací revolučních softwarových nástrojů. Italská společnost se od svého vzniku odlišila inovativními produkty, určenými jak pro spotřebitele, tak pro profesionály. Zásluhy byly uznány dokonce i partnery z oblasti IT, jako jsou Intel nebo Apple. V posledních letech mezi jejich produkty patří: přenosné audio rozhraní pro telefony a tablety, rozhraní a kytarové kontrolery, software pro kytaru a basu, virtuální nástroje. Ale nově také akustické boxy pro domácí použití.

 

USB mikrofony, mikrofony pro iOS / Android
USB mikrofony, mikrofony pro iOS / Android

USB mikrofony, mikrofony pro iOS / Android (9)

Lavalierové mikrofony
Lavalierové mikrofony

Lavalierové mikrofony (1)

Audio rozhraní pro iOS a Android
Audio rozhraní pro iOS a Android

Audio rozhraní pro iOS a Android (9)

Studijní monitory
Studijní monitory

Studijní monitory (12)

USB audio rozhraní
USB audio rozhraní

USB audio rozhraní (6)

MIDI klaviatury
MIDI klaviatury

MIDI klaviatury (5)

Stativy pro notebooky, tablety a smartphony
Stativy pro notebooky, tablety a smartphony

Stativy pro notebooky, tablety a smartphony (6)

Procesory pro kytary a baskytary
Procesory pro kytary a baskytary

Procesory pro kytary a baskytary (5)

Audio kabely / propojení
Audio kabely / propojení

Audio kabely / propojení (1)

Efekty pro kytary
Efekty pro kytary

Efekty pro kytary (10)

Pedály na volume, expresi a výběr
Pedály na volume, expresi a výběr

Pedály na volume, expresi a výběr (2)

Studiové mikrofony
Studiové mikrofony

Studiové mikrofony (1)

Měření a kalibrace zvuku
Měření a kalibrace zvuku

Měření a kalibrace zvuku (4)

Rytmické stroje
Rytmické stroje

Rytmické stroje (1)

Napáječe
Napáječe

Napáječe (1)

Studio subwoofery
Studio subwoofery

Studio subwoofery (1)

Video mikrofony, DSLR, shotgun
Video mikrofony, DSLR, shotgun

Video mikrofony, DSLR, shotgun (2)

Klávesové syntetizátory
Klávesové syntetizátory

Klávesové syntetizátory (1)

DI boxy, moduly Phantom Power, transformátory
DI boxy, moduly Phantom Power, transformátory

DI boxy, moduly Phantom Power, transformátory (2)

Sady pro nahrávání zvuku a podcasty
Sady pro nahrávání zvuku a podcasty

Sady pro nahrávání zvuku a podcasty (1)

Kytarové kabinetky
Kytarové kabinetky

Kytarové kabinetky (1)

Pouzdra a tašky pro DJ a multimédia
Pouzdra a tašky pro DJ a multimédia

Pouzdra a tašky pro DJ a multimédia (1)

DJ konzole a kontroléry
DJ konzole a kontroléry

DJ konzole a kontroléry (1)

Efekty pro baskytary
Efekty pro baskytary

Efekty pro baskytary (2)

IK Multimedia logo
0356 228 228
detalii produse/comandă:
info@soundcreation.ro
consultanță, cerere ofertă:
consultanta@soundcreation.ro

Nejlepší IK Multimedia produkty:

IK Multimedia iRig 2
1.
IK Multimedia iRig 2

IK Multimedia iRig 2

3446
IK Multimedia iRig Stream
2.
IK Multimedia iRig Stream

IK Multimedia iRig Stream

10048
IK Multimedia iRig Mic Lav
3.
IK Multimedia iRig Mic Lav

IK Multimedia iRig Mic Lav

3831
IK Multimedia iRig HD 2
4.
IK Multimedia iRig HD 2

IK Multimedia iRig HD 2

9028
IK Multimedia iRig BlueTurn
5.
IK Multimedia iRig BlueTurn

IK Multimedia iRig BlueTurn

7777
IK Multimedia iLoud Micro Monitor
6.
IK Multimedia iLoud Micro Monitor

IK Multimedia iLoud Micro Monitor

30588
IK Multimedia iKlip Xpand Mini
7.
IK Multimedia iKlip Xpand Mini

IK Multimedia iKlip Xpand Mini

4216
IK Multimedia iRig Pre 2
8.
IK Multimedia iRig Pre 2

IK Multimedia iRig Pre 2

4466
IK Multimedia ToneX One
9.
IK Multimedia ToneX One

IK Multimedia ToneX One

15361
IK Multimedia iRig Stream Pro
10.
IK Multimedia iRig Stream Pro

IK Multimedia iRig Stream Pro

16151

IK Multimedia - promoții:

IK Multimedia ToneX One Joe Satriani Limited Edition
ToneX One Joe Satriani Limited Edition

Efektový pedál IK Multimedia ToneX One Joe Satriani Limited Edition


skladem
22311, sleva 5005
17306
-22% přidat do košíku
IK Multimedia X-Gear Pedal X-Time
X-Gear Pedal X-Time

Efekt zpoždění IK Multimedia X-Gear Pedal X-Time


skladem
25968, sleva 3850
22118
-15% přidat do košíku
WhatsApp Messenger Instagram