Току-що имах озвучаване и мястото, на което бяхме, имаше точно тези модели колони. Разбирам, че са евтини, но имат 15" говорител и басът не се чува, по-тежки са от тези от серията Thump на Mackie (които звучат много по-добре, разбирам, че са и по-скъпи). Лично аз не ги препоръчвам, звучат твърде ярко за мен, твърде много високи, ако искате да сложите електрическа китара на тях, забравете, звукът няма да хареса на много музиканти.
Тези колони звучат страхотно, чух ги на сватба при съсед и звучат супер. Изкушавам се да взема 2 броя, но да видим, може би ще намеря нещо по-добро, не бързам.
Много съм доволен от тях. Използвам ги с миксера Behringer PMP6000 и звука е страхотен, справих се с 70 души с тях. А за тези, които казват, че миксерът PMP6000 не изкарва 1200w на 4 ома, грешат, тествал съм го в лаборатория и чаках 7 дни за резултатите.
Postul regional de Radio Timisoara08.10.2011, 10:10
F7NN
B215XL звучи добре, за сравнение го използвах с усилвателя EPX2000, също Behringer, заедно с JBL EON15 MK1 (активен), същия звук, X215 XL е по-чувствителен с по-добра производителност в високите честоти.
Намерихте Behringer B215XL на по-ниска цена при търговец в Румъния? Моля, уведомете ни и ще ви предложим персонализирана оферта.
Специалната оферта е обвързана с следните условия:
Конкурентната фирма трябва да е упълномощен дилър за Behringer B215XL
Условията на конкурентната оферта трябва да бъдат сходни с условията, предоставени от SoundCreation: да са налични на склад, с подобна гаранция за връщане, подобни условия за доставка и т.н.