Отзиви на клиентите:
Roscan Anamaria
20.02.2025, 17:12
Професионалист
Звучи много добре, доволна съм от покупката. Инвестицията си струва.
Bogdan Tarcea
19.08.2024, 20:05
Изключителен микрофон
Имам този микрофон от над 10 години. Цената му е под 100 евро и качеството на звука му надминава много по-скъпи микрофони от 500 евро. А за да е още по-добре, си купих и Audio Technica AT2010, който използвам за улични изпълнения и на живо, и е много по-добър от легендарния Shure SM58.
Ovidiu Radulescu
19.04.2024, 11:54
много добро микрофон
Най-добро съотношение качество/цена! Audiotechnica е една от компаниите в бранша, които оценявам отдавна и никога не ме е разочаровала. AT2020 има почти същото качество на звука като по-големите си 'братя'. Използвал съм AT4040 в продължение на години и го познавам добре, AT2020 звучи сравнимо, на много по-ниска цена.
Пакетът пристигна добре защитен и за сравнително кратко време.
Talpalariu Dan-Radu
18.01.2022, 17:48
Твърде добър за цената си
Имах няколко микрофона от този тип и винаги го поръчвам за всяко място, където работя. Защото е изключително евтин за това, което може да предложи. Чувствителен е и верен, лесен е за работа с него и го препоръчвам за всяка дейност, особено за вокални записи, особено за студия от начален клас. Спестете време, като го купите, вместо да губите време в четене на отзиви! Много вдъхновение!
Vaida Alex Florin
12.10.2021, 10:32
Andrei Sora
22.03.2021, 20:23
Отличен
Съотношението качество-цена е ненадминато за този микрофон.
Constantin Mihnea Nickolas
23.03.2020, 22:35
Отзив
Изключително добро и МАКСИМАЛНО ЦЕНА/КАЧЕСТВО!
Ludihg
22.10.2019, 20:16
Добър микрофон!
Микрофон с среден диафрагма (16mm).
Много добър за вокали и инструменти в домашно студио.
Не достига нивото на качество (честотен отговор) на микрофоните с по-големи диафрагми.
За балансирания изход използва аудио трансформатор (което е много добре, тъй като няма възможни проблеми с фазата, проблеми, с които могат да се сблъскат микрофоните с транзисторен балансиран изход).
Marica Teodor
12.08.2019, 20:38
Много добро микрофон
Солидна конструкция и звук над очакванията
Micula Bogdan
07.08.2019, 10:45
E boon!
Страхотно съотношение качество-цена.
Препоръчвам за домашно студио.
Mihai Puiu
07.07.2019, 21:51
Добър микрофон
Закупуването е ок. Аз и дъщеря ми не бяхме подготвени за софтуерната част. В момента търсим проста програма за кавъри, за да пеем и записваме върху бекграунд. Доставката беше ок, оборудването е добре. Благодаря.
Pintilie Andrei
29.03.2019, 18:46
AT2020
Изключително доволен, като се има предвид цената му. Препоръчвам.
Petcu Florin-Raul
25.02.2019, 20:11
Страхотно!
Не мога да повярвам какво добро качество може да има този микрофон. Първо, много лесен за използване, включи, настрой и играй, и второ, качеството на материала и звука е страхотно.
BANDA MEDANA
27.09.2018, 20:24
Микрофон
Много съм доволна от закупения продукт и също така от любезността и бързината ви.
BANDA MEDANA
27.09.2018, 20:23
Zzzzz
Много съм доволна от закупения продукт и също така от любезността и бързината ви.
Tataru Justin Doru
30.08.2018, 15:19
През 2020
Добър продукт, много съм доволен и определено конкурира много по-скъпи микрофони, пробвайте!! Sound Creation, браво за професионализма, който показвате. Това е моята първа поръчка от тази фирма и съм доволен, надявам се и в бъдеще да е така!
Alex
13.03.2018, 20:19
Много добър
това е много удовлетворяващ микрофон, не е много тежък, така че не се притеснявайте, че стойката ще падне с него. Много съм доволен, че дойде с този малък аксесоар, за да го прикрепя към стойката. Подходящ е за хип-хоп записи, така че го препоръчвам. Да не говорим за съотношението качество-цена, тъй като е много добър микрофон за цената си.
Grigoriu Daniela
06.03.2018, 20:05
Микрофон A-T 2020
Много съм доволна от него, е микрофон с добро качество за нуждите ми! Заедно с интерфейса на Focusrite, започнах да записвам вкъщи! Много съм доволна от доставката и персонала на този магазин! Препоръчвам.
Bujor Voinea
08.02.2018, 13:19
Приятна изненада!
Купих този микрофон, повече от любопитство и, изненада, работи чудесно, дори с BEHRINGER MIC100 микрофонен предусилвател. Очевидно, с 48V Phantom Power. Gain-ът се регулира разумно и всичко е перфектно. Струва си!
B.D-Catalin
23.08.2017, 13:32
Audio-Technica
Ще се опитам да направя рецензията колкото се може по-кратка и по същество. Това е микрофон, който си струва парите, използвам го, за да записвам различни проекти от музика до звукови ефекти и съм 100% доволен от него. Момчетата от soundcreation се справиха невероятно бързо с поръчката и бяха 10 от 10. Препоръчвам!
phanne
05.02.2017, 21:26
Препоръчвам
Много добро микрофонче за тази цена. Имам го от 3 години и нямам никакви проблеми с него. Използвам го заедно с M-Audio M-Track. Единственият недостатък, който намирам, е, че звукът се улавя малко студено, за разлика от полубрата му MXL 990. За тези с проблеми с обема при запис, свалете драйвера от сайта на производителя. благословия
Musetoiu Florin Bogdan
24.10.2016, 20:11
Много съм доволен от микрофона
Този микрофон звучи сензационно и има доста прилична цена.
Calinescu Marian
02.01.2016, 11:56
5 звезди
Изключително съм доволен от това, което закупих, AT-2020 е супер добър микрофон, определено го препоръчвам на тези, които искат качествен звук.
nicu lazar
20.11.2014, 14:31
отличен продукт
Наскоро купих и аз един! Мога да кажа, че за цената си, струва всяка стотинка! Обаче забелязах същия проблем като Иулиан Георгеску. Уловът е доста слаб в Windows 8.1. И не намерих много решения! Споменавам, че го използвам заедно с Zoom R16, който също е много добър и универсален продукт!
Georgescu Iulian
06.11.2014, 22:07
Оправдава парите
Купих този микрофон тук заедно с Focusrite Scarlet Solo и като цяло съм доволен от покупката.
Имам и микрофон Behringer C1 и разликата между тях е доста голяма.
Проблемът ми е, че въпреки че звукът в Windows 8.1 x64 е на 100%, а аудио интерфейсът е почти на максимум, все пак трябва да стоя доста близо до микрофона, на няколко см разстояние.
Това, което видях в YouTube, някои стояха на голямо разстояние и микрофонът звучеше перфектно.
Не обвинявам микрофона или Scarlet Solo, а Windows 8.1. От това, което намерих във форумите, много хора имат този проблем и явно няма решение. И не се връщам към Windows 7 дори след сто години.
Ще видим за Windows 10.
Andrei Salajan
23.07.2014, 14:35
Отзив
Изключителен продукт за съотношението цена-качество. Поздравления на екипа на 'soundcreadion' за сериозността от А до Я.
Gheorghe Vlad George
15.07.2014, 20:19
Audio-Technica AT2020
Много добро съотношение качество-цена.
Bogatan Claudiu
05.05.2014, 20:40
Отзив AT2020
Много съм доволен от продуктите.
Andrei
17.02.2014, 12:38
Качествен продукт
Много добро качество на изработката. Най-много ми харесва в честотния отговор, че високите тонове не са прекалено изразени, за да станат дразнещи и да причинят много проблеми. Линейният отговор го прави много универсален. Жалко е, че няма LED индикатор и превключвател за затихване от -20 dB би бил полезен. За тези пари не можете да искате повече. Добре е, че не е направен компромис с частта за звука. Мога да живея и без затихваща подложка. Ако можеш, купи го, няма да съжаляваш.
cosmin
05.11.2013, 12:31
добре
много добро, препоръчвам, нямам акустично третиране и все пак съм много доволен от него
Lupu Emil
10.03.2012, 14:56
Отличен микрофон
Студийно качество на много достъпна цена.
Използвам го за запис (цифрово) на вокали и съм много доволен от избора си. Препоръчвам.
Dental Dr. Neagu Stefan SRL
25.07.2011, 16:28
анонимен
06.01.2011, 23:59
Супер!!!!
За тези пари не можете да искате повече от микрофон. Перфектен е за хип-хоп, особено ако сте обработили акустиката на помещението.
Sorin
08.12.2010, 23:15
Бетон!!!
Не мога да повярвам, че за тези пари има такъв микрофон. Извежда изключително качествен глас. Ползвал съм и Behringer B1, с който бях доволен, но този е далеч по-добър. Заедно с разумен предусилвател (аз имам SM Pro Audio - TC01) и добра звукова карта (аз имам audiophile 2496) вършите много добра работа за хип-хоп и мисля, че и за пеене, но не знам, защото не съм пеел.
Remy
09.07.2010, 21:27
Прекрасен
Този микрофон е прекрасен!
Substantial Студио
31.05.2010, 17:16
Audio Technica AT2020
Recomand acest microfon,e foarte foarte bun ca si calitate pret!
www.substantialrecords.tk
tony23
18.08.2009, 20:54
много добър
Свършиха ми думите---------този микрофон е чудесен!!!!
Вниманието и сериозността на компанията Sound Creation са безупречни.
Spataru Ion Iulian
05.10.2008, 14:52
Моето мнение
Поръчах това малко и смятам, че е доста добро, нямам никакви проблеми с него, всъщност нямам процесор и го пускам през миксера и след това през звуковата карта, и получавам по-добър звук, да кажем, отколкото през процесор. Моето мнение е добро, досега не съм намерил дефекти.
xplor3
30.05.2008, 13:03
бих оценил...
Бих оценил, ако сайтът имаше за всеки микрофон проба (mp3 320kbps от оригиналния необработен Wav) с нещо записано с конкретния микрофон, за да може клиентът да се ориентира предварително...
Micu Sergiu
06.05.2008, 13:49
Sound Creation
1. Бях дълбоко впечатлен от вниманието, бързината и сериозността на Sound Creation. Поздравления и респект!
2. At2020 - много добро микрофон по отношение на съотношението качество/цена.