SKONTAKTUJ SIĘ ZE SPECJALISTĄ: 0356 228 228
EKSTRA KONTAKT LOGOWANIE menu

Fender American Vintage '62 Stratocaster Pickguard Shield Aluminum


Pickguard Stratocaster

  • cienka osłona z aluminium, eliminująca hałas.
  • grubość osłony: 0,011".
  • pasuje do American Vintage Stratocaster (USA).
  • nie pasuje do nowoczesnych pickguardów.
  • typ instrumentu: Stratocaster®.
Fender
Warianty:
Pickguard Stratocaster S/S/S Black Pearl 4-Ply
Pickguard Stratocaster S/S/S Black Pearl 4-Ply
Pickguard Stratocaster S/S/S 11-Hole Vintage Mount White
Pickguard Stratocaster S/S/S 11-Hole Vintage Mount White
Pickguard Stratocaster S/S/S 8-Hole Gold
Pickguard Stratocaster S/S/S 8-Hole Gold
Pickguard Stratocaster S/S/S Mint Green
Pickguard Stratocaster S/S/S Mint Green
Pickguard Stratocaster S/S/S Shell 4-Ply
Pickguard Stratocaster S/S/S Shell 4-Ply
Pickguard Stratocaster S/S/S Aged White Pearl
Pickguard Stratocaster S/S/S Aged White Pearl
Pickguard Stratocaster S/S/S 8-Hole Mount White
Pickguard Stratocaster S/S/S 8-Hole Mount White
Pickguard Stratocaster S/S/S 11 Gold Anodized Aluminum
Pickguard Stratocaster S/S/S 11 Gold Anodized Aluminum
Pickguard Stratocaster H/S/S Black Pearl 4-Ply
Pickguard Stratocaster H/S/S Black Pearl 4-Ply
Pickguard Strat White Pearl
Pickguard Strat White Pearl
4119
Chwilowo niedostępny. Poproś o szczegóły
Magazyn centralny: 0
Dodaj do koszyka
Dostawa 8.00 €
Gwarancja 24 miesięcy
Zwrot 14 dni
Fender American Vintage '62 Stratocaster Pickguard Shield Aluminum Dodaj do koszyka: 4119

Nie jest wymagana okablowanie. Cienka osłona z oryginalnego aluminium Fender® dla dolnej części pickguardu Stratocaster® pomaga w eliminacji hałasu.

Osłona z aluminium o grubości 0,011". Pasuje do American Vintage Stratocaster (USA). Nie pasuje do pickguardów w stylu nowoczesnym.

  • Typ instrumentu: Stratocaster®
  • Styl: styl vintage

Kod produktu: 0019699049

Jednostka sprzedaży: sztuka

Specyfikacja:
Typ gitary: Stratocaster
Typ: Pickguard
Podobne produkty w magazynie
Pickguard placa plastic negru, 3 straturi Pickguard placa plastic negru, 3 straturi
Partsland Pickguard placa plastic negru, 3 straturi
2099
w magazynie
Partsland Pickguard placa plastic negru, 3 straturi
Pickguard Negru 0,75 mm Pickguard Negru  0,75 mm
Gewa Pickguard Negru 0,75 mm
588
w magazynie
Gewa Pickguard Negru 0,75 mm
Pickguard Stratocaster alb, 3 straturi Pickguard Stratocaster alb, 3 straturi
Partsland Pickguard Stratocaster alb, 3 straturi
1314
w magazynie
Partsland Pickguard Stratocaster alb, 3 straturi
Pickguard Stratocaster negru, 3 straturi Pickguard Stratocaster negru, 3 straturi
Partsland Pickguard Stratocaster negru, 3 straturi
1314
w magazynie
Partsland Pickguard Stratocaster negru, 3 straturi
Pickguard screw F-style Pickguard screw F-style
Göldo Pickguard screw F-style
059
w magazynie
Göldo Pickguard screw F-style
Pickguard SSS Black Pickguard SSS Black
Fender Pickguard SSS Black
3903
w magazynie
Fender Pickguard SSS Black

Oceny klientów:

WhatsApp Messenger Instagram